Pozemky Háje - zrealizujeme stavbu domu dle Vašich představ v exkluzivní lokalitě Háje

Pozemky Háje - prodej stavebních parcel v exkluzivní lokalitě Háje

Tip: Pro detailní informace klikněte na vybraný pozemek

Pozemky Háje - domy dle Vašich představ v exkluzivní lokalitě Háje

V katastru obce Háje jsme vybudovali soubor 40 parcel o výměře 850-1200m2, určených pro výstavbu rodinných domů. Celý projekt zaujímá plochu zhruba 54.000m2. Každá z parcel je napojena na inženýrské sítě (voda, kanalizace, splašková, elektrika). Všechny komunikace lemuje veřejné osvětlení.

Dopravní obslužnost je řešena asfaltovou obousměrnou komunikací. Dostatek parkovacích stání pro návštěvy. Celé řešené území je v souladu s územním plánem obce určené k zastavení rodinnými domy.

Zrealizujeme stavbu domu dle Vašich představ

Chcete bydlet v klidné lokalitě, s dobrou dopravní obslužností, s dosahem Příbrami, obchodů, kulturního vyžití, ale nemáte čas na realizaci stavby? Vyberte si místo z mapky a zavolejte nám na tel.: +420 775 271 026, nebo napište. Probereme spolu vaše představy, navrhneme řešení a o vše se postaráme.

Příklady realizací výstavby domů

Zrealizujeme stavbu domu dle Vašich představ Zrealizujeme stavbu domu dle Vašich představ Zrealizujeme stavbu domu dle Vašich představ Zrealizujeme stavbu domu dle Vašich představ Zrealizujeme stavbu domu dle Vašich představ Zrealizujeme stavbu domu dle Vašich představ Zrealizujeme stavbu domu dle Vašich představ Zrealizujeme stavbu domu dle Vašich představ Zrealizujeme stavbu domu dle Vašich představ Zrealizujeme stavbu domu dle Vašich představ Zrealizujeme stavbu domu dle Vašich představ Zrealizujeme stavbu domu dle Vašich představ Zrealizujeme stavbu domu dle Vašich představ Zrealizujeme stavbu domu dle Vašich představ Zrealizujeme stavbu domu dle Vašich představ

Cena pozemků

Nabídka financování

Nabídka financování Partners

Ing. Markéta Smrčková
Senior Consultant

mobil: +420 608 262 824
e-mail: marketa.smrckova@partners.cz

www.partners.cz
www.penize.cz

Partners Financial Services, a.s.
Ruby House 5. NP
Sokolovská 979/209
190 00 Praha 9 Vysočany

Nabídka financování Česká spořitelna, a.s.

Kalkulačka - spočítejte si směsíční splátku úvěru