Pozemky Háje - zrealizujeme stavbu domu dle Vašich představ v exkluzivní lokalitě Háje

Pozemky Háje - prodej stavebních parcel v exkluzivní lokalitě Háje V případě zájmu zajistíme raealizaci stavby domu Pozemky Háje - prodej stavebních parcel v exkluzivní lokalitě Háje Příklady realizací výstavby domů Příklady realizací výstavby domů Příklady realizací výstavby domů Příklady realizací výstavby domů Příklady realizací výstavby domů Pozemky Háje - volejte +420 775 271 026 Pozemky Háje - volejte +420 775 271 026

Pozemky Háje - domy dle Vašich představ v exkluzivní lokalitě Háje

V katastru obce Háje jsme vybudovali soubor 40 parcel o výměře 850-1200m2, určených pro výstavbu rodinných domů. Celý projekt zaujímá plochu zhruba 54.000m2. Každá z parcel je napojena na inženýrské sítě (voda, kanalizace, splašková, elektrika). Všechny komunikace lemuje veřejné osvětlení.

Dopravní obslužnost je řešena asfaltovou obousměrnou komunikací. Dostatek parkovacích stání pro návštěvy. Celé řešené území je v souladu s územním plánem obce určené k zastavení rodinnými domy.

Zrealizujeme stavbu domu dle Vašich představ

Chcete bydlet v klidné lokalitě, s dobrou dopravní obslužností, s dosahem Příbrami, obchodů, kulturního vyžití, ale nemáte čas na realizaci stavby? Vyberte si místo z mapky a zavolejte nám na tel.: +420 775 271 026, nebo napište. Probereme spolu vaše představy, navrhneme řešení a o vše se postaráme.

Přírodě nadosah, městu na dohled

Parcely se nacházejí na jižním okraji obce Háje u Příbramě. Svou exkluzivní polohou jsou ideální pro spokojený rodinný, klidný život. Obec se nachází asi 4km jihovýchodně od města Příbram. Velikost obce: přibližně 350 obyvatel. Katastrální území Háje u Příbramě.

Veřejná doprava - Dostupnost obce Háje

V obci mají zastávky autobusové linky:

  • Příbram-Krásná Hora n.Vlt.-Petrovice (v pracovní dny 1 spoj)
  • Příbram-Smolotely (v pracovní dny 5 spojů)
  • linka 7 MHD Příbram (v pracovní dny 6 spojů) (dopravce Veolia Transport Praha, s. r. o.)

Napojení rychlostní silnice R4 na obec Háje

Výstavba napojení rychlostní silnice R4 na obec Háje

Lokalita Háje nabízí klid

Lokalita Háje nabízí klid, soukromí, perspektivitu, volnočasové aktivity, vybavenost obce, hospodu, obchod, obecní úřad - www.haje-obec.cz.

Územím obce Háje vedou turistické trasy: